O NAS

Prezentacja zakresu działalności naszej firmy

Zdjęcie
Zdjęcie

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane "Remobud" sp. z o.o. działa na rynku od 13 stycznia 1992 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się dbając o modernizację i rozbudowę firmy, hal produkcyjnych jak i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników tak, aby nasze usługi stały zawsze na najwyższym poziomie, a powierzone nam zadania wykonane były rzetelnie oraz w sposób bezpieczny.

Siedziba mieści się w centrum Krakowa, natomiast nasz Zakład usytułowany jest w miejscowości Głogoczów, ok. 30 km od Krakowa w stronę Zakopanego. Zakład i hale produkcyjne stanowią doskonałe zaplecze dla świadczonych przez firmę usług.

Zdjęcie
Zdjęcie

Co robimy?

Firma Remobud specjalizuje się w wykonywaniu usług z zakresu czyszczenia przemysłowego, oraz przygotowywaniu urządzeń energetycznych i hutniczych do remontów.

Firma Remobud wykonuje prace związane z eksploatacją kotłów parowych oraz przygotowaniem urządzeń do remontów. Czyszczenie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych urządzeń ochrony środowiska, elektrolitów, multicyklonów i zasobników pyłowych. Usuwanie szlamów z mis osadczych, cel w układzie chłodzenia wód technologicznych. Obsługa urządzeń nawęglania.

Posiadamy własny transport. Do dyspozycji mamy samochody dostawcze, ciężarowe do transportu sprzętu, oraz samochody osobowe.

Zdjęcie
Zdjęcie

Nasze wartości

Największą wartością firmy Remobud są pracownicy. Z uwagi na pracę w bardzo trudnych warunkach - naszym priorytetem jest ich bezpieczeństwo. W związku z tym firma kładzie nacisk na zachowanie wszelkich zasad BHP podczas wykonywania powierzonych zadań.

Stawiamy również na ciągłe doskonalenie naszej kadry, co pozwala nam spełnić nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania Klientów, wykorzystując najnowsze technologie.

Satysfakcja Klientów stanowi dla nas kluczową kwestię. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy w stanie sprawnie zareagować na każdą sytuację kryzysową niezależnie od pory dnia i dni świątecznych.

Wszelkie nasze działania prowadzimy w sposób przyjazny środowisku.

Czyszczenie przemysłowe

Firma Remobud wykonuje usługi specjalistyczne w zakresie czyszczenia przemysłowego.

Remonty urządzeń

Przygotowujemy urządzenia energetyczne oraz hutnicze do remontów.

Roboty konstrukcyjne

Wykonujemy roboty konstrukcyjne oraz spawalnicze.

Własne zaplecze

Posiadamy własne hale produkcyjne oraz zakład w Głogoczowie.

Nieruchomści

Zajmujemy się budową oraz sprzedażą budynków przemysłowych oraz domów jednorodzinnych.

Własny transport

Do dyspozycji mamy flotę samochodówy dostawczych, ciężarowych oraz osobowych.

Zapraszamy do współpracy

Odpowiemy na każde zapytanie.

Kontakt